Cestou necestou - příměstský tábor

18. 7. 2024

Také letos v létě jsme pro děti připravily příměstský tábor. Druhý červencový týden se dvacet dětí vydalo na nejrůznější výlety a akce pod názvem Cestou necestou. Společně jsme navštívili zahrady zámku v Lednici a cestou k minaretu plnili úkoly z hledačky. Pořádně jsme se vyřádili ve SportCentru Morava, kde jsme navštívili hernu Dětský svět a zahráli si také bowling. Další výlet vlakem jsme podnikli ještě do Milotic, kde na nás čekala prohlídka zámku. Velkým zážitkem bylo focení všech dětí v dobových kostýmech. Závěr tábora patřil opět sportování. Tentokrát se o děti postarali trenéři na Sportparku Rybníček ve Starém Městě. Po kruhovém tréninku v hale jsme se ještě vypravili na Človíčkovu stezku, kde se děti dozvěděly mnoho informací o historii olympijských her a nejrůznějších sportů. Tábor jsme ukončili společným táborákem. Děkujeme všem malým táborníkům za krásný týden a už teď se těšíme na další společné zážitky příští léto.